1397/4/12 سه‌شنبه انتخاب واحد ترم تابستان

دانشجویانی که مایل به  انتخاب واحد در ترم تابستان سال ۹۷ هستند میتوانند از ۱۹ تیرماه تا ۳۰ تیرماه از طریق سیستم گلستان اقدام نمایند .

برای ترم تابستان در دانشگاه پیام نور مهلت حذف و اضافه تعیین نشده است و هر دانشجو می‌تواند حداکثر تا سقف هشت واحد در تابستان اخذ کند. همچنین کلیه دروس ارائه شده در ترم تابستان  به صورت خودخوان و فاقد نمره میان ترم هستند.دانشجویانی که قصد انتخاب دروس عمومی گروه معارف را دارند نیز میتوانند با مراجعه به سایت نهاد رهبری به آدرس (ec.nahad.ir ) مراجعه و دانشگاه محل تحصیل خود را پیام نور محل تحصیل خود و استاد دروس انتخابی را جناب آقای اکبری مطلق انتخاب نمایند این دسته از دانشجویان میتوانند حداکثر 4 واحد دروس معارف ( در قالب 8 واحد مجاز ترم تابستان ) انتخاب نمایند

امتحانات پایان ترم در ترم تابستان ۹۷ از ۲۷ مردادماه آغاز و تا چهار شهریورماه ادامه خواهد داشت.

همچنین دانشجویان دانشگاه پیام نور از ۱۴ تا ۲۰ تیرماه ۹۷ برای ارائه درخواست میهمانی و تایید آن توسط مراکز مبدا و مقصد فرصت دارند.
با توجه به اینکه ترم تابستان فقط در مراکز بیرجند ، قاین ، طبس و فردوس ارائه می شود دانشجویان واحدهای حاجی آباد ، زهان و خضری که مایل به انتخاب واحد در ترم تابستان هستند میتوانند در مهلت مقرر نسبت به تقاضای مهمان در یکی از مراکز مجری اقدام نموده و سپس انتخاب واحد نمایند.

 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار