1396/4/13 سه شنبه رقابت 1550داوطلب کنکوردرقاینات/دانشگاه پیام نورمیزبان داوطلبین کنکور96
سرپرست دانشگاه پیام نور قاین گفت: آزمون سراسری سال 1396 با حضور1550نفراز داوطلبین در روزهای پنج شنبه و جمعه 15 و 16 تیرماه سال جاری دردانشگاه پیام نور برگزار می شود.

موحد سرپرست دانشگاه پیام نور قاین در گفتگو با خبرنگارنسیم قائن با اشاره به آغاز ماراتن کنکور از صبح روز پنج شنبه ۱۵ تیرماه در سراسر کشور و همزمان با آن درقاین، اظهار کرد: آزمون سراسری امسال با رقابت 1550 داوطلب از سطح شهرستان در پنج گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی، هنر، تجربی، زبان‌های خارجی و علوم انسانی در دانشگاه پیام نور قاین برگزار می‌شود.

وی با بیان این که از این تعداد داوطلب 873 داوطلب زن و 682 داوطلب مرد هستند، افزود: 126 داوطلب در گروه علوم ریاضی و فنی صبح پنجشنبه ۱۵ تیر ماه به رقابت می پردازند که 36 نفر از این تعداد زن و 90 نفر آن ها مرد هستند.

موحدگفت: امسال با تغییرات انجام شده آزمون گروه آزمایشی علوم انسانی نیز در صبح پنج‌ شنبه همزمان با گروه ریاضی انجام خواهد شد و در این آزمون 296 نفربا یکدیگر به رقابت می پردازند که 187 داوطلب زن 109 داوطلب مرد حضور دارند.

سرپرست دانشگاه پیام نورقاینات افزود: آزمون گروه آزمایشی هنر نیز با حضور 138 نفر شامل 66 داوطلب زن و 72 داوطلب مرد در عصر روز پنج شنبه برگزار می شود

موحد درادامه بابیان این که  داوطلبان در گروه علوم تجربی صبح روز جمعه 16تیربا یکدیگر به رقابت می پردازند گفت:دراین رشته744داوطلب حضور دارند که442داوطلب زن .و302داوطلب مرد هستند.

 

وی خاطر نشان کرد: آزمون گروه آزمایشی زبان‌ های خارجی عصر جمعه برگزار می‌شود و در این آزمون 251 داوطلب که 142 نفر آن ها زن و 109 نفر مرد هستند حضور داشته و رقابت خواهند کرد.

موحد افزود: در رقابت کنکور امسال درقاین  4داوطلب معلول نیز حضور دارند.

 

سرپرست دانشگاه پیام نور قاین ضمن تقدیر وتشکر از فرمانداری،نیروی انتظامی ،مجموعه شهرداری وآتش نشانی ،اداره برق،شبکه بهداشت ودرمان واورژانس115وآموزش وپرورش که در برگزاری آزمون با دانشگاه پیام نور قاین همکاری دارند گفت: امسال در مجموع حدود170نفر از عوامل اجرایی در داخل حوزه امتحانی،عوامل ستادی وپشتیبانی در امر برگزاری کنکور همکاری خواهند داشت.

.

وی افزود: براساس تجربه ای که درطی 6سال برگزاری متمرکز کنکور در دانشگاه پیام نور قاین داشته ایم، علاوه براین که متمرکز بودن محل برگزاری آزمون باعث رضایت خانواده ها وداوطلبین شده است،آشنایی داوطلبین با عوامل نیزسبب کاهش استرس وبازدهی بهتر می شودلذااکثرعوامل اجرایی کنکور از پرسنل متوسطه آموزش وپرورش هستندکهدر این مارتن بزرگ با دانشگاه همکاری دارند.

سرپرست دانشگاه پیام نور قاین از کلیه داوطلبین خواست تا در روز برگزاری کنکور حداقل یک ساعت قبل از شروع آزمون در محل حضور یافته واز همراه داشتن وسایل اضافه از جمله تلفن همراه،جزوه ،وسایل تیز وبرنده و... خودداری نمایند .

 

موحد در پایان با بیان این که دانشگاه پیام نور شهرستان قاینات اولین مرکز آموزش عالی شهرستان است که در سال1372تاسیس شده است گفت: این دانشگاه هم اکنون در22رشته کارشناسی و3رشته کارشناسی ارشد دانشجو دارد وسال گذشته نیز285دانشجودر رشته های مختلف این دانشگاه پذیرفته شده اند.

وی افزود:تاکنون بیش از3200دانشجواز این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند.

انتهای خبر/

 منبع خبر : سایت نسیم قاین

 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما